Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Potato Topped Beef Pie 2 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Woolworths Potato Topped Beef Pie 2 Pack
Frozen
Woolworths own brand
Woolworths Potato Topped Beef Pie 2 Pack
400g · Woolworths
Woolworths
$4.49
$1.12 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.49
Lowest
$4.49
Highest
$4.49
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
175g
$1.43 / 100g
$2.50
375g
$1.12 / 100g
$4.20
400g
$1.12 / 100g
Viewing
$4.49
600g
75c / 100g
Best value per 100g
$4.50
Details
Aisle
Frozen
Brand
Woolworths
Size
400g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Meat Pies 6 Pack 900g
at Aldi
900g
$5.49
61c / 100g
51.3c less per 100g
Add to cart
Party Pies 24 Pack 1.12kg
at Aldi
1.12kg
$8.89
79.4c / 100g
32.9c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.49
Add from Woolies
Apple Pies 4 Pack 500g
at Aldi
500g
$3.99
79.8c / 100g
32.5c less per 100g
Add to cart
Apple & Blackberry Pies 4 Pack 500g
at Aldi
500g
$3.99
79.8c / 100g
32.5c less per 100g
Add to cart