Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sweet Chilli Sauce | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Sweet Chilli Sauce
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Sweet Chilli Sauce
500ml · MasterFoods
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $9.60 / L
$4.80
Coles
This one
$4.80
$9.60 / L
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
MasterFoods Sweet Chilli Sauce · 500ml
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$4.80
Lowest
$4.80
Highest
$4.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250ml
$12.00 / L
$3.00
475ml
$4.42 / L
Best value per L
$2.10
475ml
$4.42 / L
$2.10
500ml
$9.60 / L
Viewing
$4.80
Details
Aisle
Pantry
Brand
MasterFoods
Size
500ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Tomato Sauce 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$7.11 less per L
Add to cart
Barbeque Sauce 500ml
at Aldi
500ml
$1.75
$3.50 / L
$6.10 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$4.80
Add from Coles
$4.80
$9.60 / L
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗
Tomato Sauce 500ml
at Aldi
500ml
$1.75
$3.50 / L
$6.10 less per L
Add to cart
Sweet Chilli Sauce 700ml
at Aldi
700ml
$2.49
$3.56 / L
$6.04 less per L
Add to cart