Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Spring Water Bottle | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Woolworths Spring Water Bottle
Drinks
Woolworths own brand
Woolworths Spring Water Bottle
1.5L · Woolworths
Woolworths
$1.00
66.7c / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$1.00
Lowest
$1.00
Highest
$1.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250ml
$33.60 / L
$8.40
500ml
$26.00 / L
$13.00
600ml
$15.67 / L
$9.40
1.25L
88c / L
$1.10
1.25L
92c / L
$1.15
1.5L
66.7c / L
Best value per L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Natural Spring Water 10L
at Aldi
10L
$4.69
46.9c / L
19.8c less per L
Add to cart
Natural Australian Still Spring Water 1.5L
at Aldi
1.5L
$0.75
50c / L
16.7c less per L
Add to cart
Woolworths
$1.00
Add from Woolies
Viewing
$1.00
Details
Aisle
Drinks
Brand
Woolworths
Size
1.5L
Store brand
Woolworths
Spring Water 8x1.5l
at Coles
12L
$6.60
55c / L
11.7c less per L
Add to cart
Natural Australian Spring Water 24x600ml
at Aldi
14.4L
$8.99
62.4c / L
4.2c less per L
Add to cart