Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Sparkling Mineral Water | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Woolworths Sparkling Mineral Water
Coles
Woolworths
Aldi
Drinks
At 3 stores
Woolworths own brand
Woolworths Sparkling Mineral Water
1.25L · Woolworths
Cheapest at Aldi
48% less per L than Coles · 87.2c / L
$1.09
Coles
Sparkling Mineral Water · 1.5L
$2.50
$3.60
$1.67 / L
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Aldi
Aldi
Now
$1.10
Lowest
$1.10
Highest
$1.10
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250ml
$33.60 / L
$8.40
500ml
$26.00 / L
$13.00
600ml
$15.67 / L
$9.40
1.25L
88c / L
Viewing
$1.10
1.5L
$3.33 / L
$5.00
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Natural Spring Water 10L
at Aldi
10L
$4.69
46.9c / L
40.3c less per L
Add to cart
Natural Australian Still Spring Water 1.5L
at Aldi
1.5L
$0.75
50c / L
37.2c less per L
Add to cart
Cheapest · Aldi
$1.09
Add from Aldi
This one
$1.10
88c / L
Add from Woolies
Aldi
Natural Sparkling Mineral Water 1.25L · 1.25L
$1.09
87.2c / L
Cheapest
Add from Aldi
Similar product, different size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗
1.5L
66.7c / L
Best value per L
$1.00
Details
Aisle
Drinks
Brand
Woolworths
Size
1.25L
Store brand
Woolworths
Spring Water 8x1.5l
at Coles
12L
$6.60
55c / L
32.2c less per L
Add to cart
Natural Australian Spring Water 24x600ml
at Aldi
14.4L
$8.99
62.4c / L
24.8c less per L
Add to cart