Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
H2juice Watermelon Juice | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
H2juice Watermelon Juice
Drinks
H2juice Watermelon Juice
1.25L · H2juice
Woolworths
$3.95
$5.00
$3.16 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.95
Lowest
$3.95
Highest
$3.95
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Drinks
Brand
H2juice
Size
1.25L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Apple And Mango Juice 2L
at Aldi
2L
$2.59
$1.29 / L
$1.86 less per L
Add to cart
Apple Juice 2L
at Aldi
2L
$2.59
$1.29 / L
$1.86 less per L
Add to cart
Woolworths
$3.95
Add from Woolies
Apple And Blackcurrant Juice 2L
at Aldi
2L
$2.59
$1.29 / L
$1.86 less per L
Add to cart
Apple Juice
at Coles
2L
$2.70
$1.35 / L
$1.81 less per L
Add to cart