Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Mount Franklin Lightly Sparkling Water Lemon Bottle | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Mount Franklin Lightly Sparkling Water Lemon Bottle
Coles
Woolworths
Drinks
At 2 stores
Mount Franklin Lightly Sparkling Water Lemon Bottle
1.25L · Mount Franklin
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $1.60 / L
$2.00
Coles
Lightly Sparkling Water Lemon Bottle · 1.25L
$2.00
$1.60 / L
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
375ml
$30.67 / L
$11.50
450ml
$7.89 / L
$3.55
450ml
$7.89 / L
$3.55
600ml
$4.25 / L
$2.55
1.25L
$1.60 / L
Best value per L
Viewing
$2.00
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Natural Spring Water 10L
at Aldi
10L
$4.69
46.9c / L
$1.13 less per L
Add to cart
Natural Australian Still Spring Water 1.5L
at Aldi
1.5L
$0.75
50c / L
$1.10 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$2.00
Add from Coles
This one
$2.00
$1.60 / L
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
1.5L
$1.63 / L
$2.45
Details
Aisle
Drinks
Brand
Mount Franklin
Size
1.25L
Store brand
No
Spring Water 8x1.5l
at Coles
12L
$6.60
55c / L
$1.05 less per L
Add to cart
Natural Australian Spring Water 24x600ml
at Aldi
14.4L
$8.99
62.4c / L
97.6c less per L
Add to cart