Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Real Stock Beef | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Real Stock Beef
Pantry
Real Stock Beef
250ml · Campbell's
Coles
$1.80
$7.20 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$1.80
Lowest
$1.80
Highest
$1.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250ml
$7.20 / L
Viewing
$1.80
500ml
$5.50 / L
$2.75
500ml
$14.00 / L
$7.00
1L
$3.50 / L
Best value per L
$3.50
1L
$3.50 / L
$3.50
1L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Beef Liquid Stock 1L
at Aldi
1L
$1.79
$1.79 / L
$5.41 less per L
Add to cart
Special
Nuttelex Beef Stock
at Woolworths
1L
$1.95
$3.90
$1.95 / L
$5.25 less per L
Coles
$1.80
Add from Coles
$3.50 / L
$3.50
Details
Aisle
Pantry
Brand
Campbell's
Size
250ml
Store brand
No
Add to cart
Woolworths Beef Liquid Stock
at Woolworths
1L
$2.00
$2.00 / L
$5.20 less per L
Add to cart
Edgar's Kitchen Beef Liquid Stock
at Woolworths
1L
$3.00
$3.00 / L
$4.20 less per L
Add to cart