Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Real Stock Unsalted Beef | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Real Stock Unsalted Beef
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Real Stock Unsalted Beef
1L · Campbell's
Cheapest at Coles
$1.00 less than Woolworths · $3.50 / L
$3.50
Coles
This one
$3.50
$4.50
$3.50 / L
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$3.50
Lowest
$3.50
Highest
$3.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250ml
$7.20 / L
$1.80
500ml
$5.50 / L
$2.75
500ml
$14.00 / L
$7.00
1L
$3.50 / L
Best value per L
Viewing
$3.50
Details
Aisle
Pantry
Brand
Campbell's
Size
1L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Beef Liquid Stock 1L
at Aldi
1L
$1.79
$1.79 / L
$1.71 less per L
Add to cart
Special
Nuttelex Beef Stock
at Woolworths
1L
$1.95
$3.90
$1.95 / L
$1.55 less per L
Cheapest · Coles
$3.50
Add from Coles
Campbell's Real Stock Unsalted Beef · 1L
$4.50
$4.50 / L
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗
Add to cart
Woolworths Beef Liquid Stock
at Woolworths
1L
$2.00
$2.00 / L
$1.50 less per L
Add to cart
Edgar's Kitchen Beef Liquid Stock
at Woolworths
1L
$3.00
$3.00 / L
50c less per L
Add to cart