Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sunraysia Prune Juice | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Sunraysia Prune Juice
Drinks
Sunraysia Prune Juice
1L · Sunraysia
Woolworths
$5.50
$6.50
$5.50 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Drinks
Brand
Sunraysia
Size
1L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Apple And Mango Juice 2L
at Aldi
2L
$2.59
$1.29 / L
$4.21 less per L
Add to cart
Apple Juice 2L
at Aldi
2L
$2.59
$1.29 / L
$4.21 less per L
Add to cart
Woolworths
$5.50
Add from Woolies
Apple And Blackcurrant Juice 2L
at Aldi
2L
$2.59
$1.29 / L
$4.21 less per L
Add to cart
Apple Juice
at Coles
2L
$2.70
$1.35 / L
$4.15 less per L
Add to cart