Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Thick & Creamy Caramelised Fig Yoghurt | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Thick & Creamy Caramelised Fig Yoghurt
Coles
Woolworths
Dairy & Eggs
At 2 stores
Thick & Creamy Caramelised Fig Yoghurt
600g · Dairy Farmers
Cheapest at Coles
0% less per 100g than Coles · $1.10 / 100g
$6.60
Coles
This one
$6.60
$1.10 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
Dairy Farmers Thick & Creamy Caramelised Fig Yoghurt · 150g
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$6.60
Lowest
$6.60
Highest
$6.60
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$1.30 / 100g
$1.95
150g
$1.30 / 100g
$1.95
150g
$1.30 / 100g
$1.95
150g
$1.30 / 100g
$1.95
150g
$1.30 / 100g
$1.95
600g
$1.10 / 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Vanilla Yoghurt
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
70c less per 100g
Add to cart
Woolworths Strawberry Yoghurt
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
70c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$6.60
Add from Coles
$1.65
$3.30
$1.10 / 100g
Special
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Coles ↗
Best value per 100g
Viewing
$6.60
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Dairy Farmers
Size
600g
Store brand
No
Woolworths Natural Greek Style Yoghurt
at Woolworths
1kg
$4.20
42c / 100g
68c less per 100g
Add to cart
Woolworths Greek Style Yoghurt
at Woolworths
2kg
$8.40
42c / 100g
68c less per 100g
Add to cart