Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Lindeman's Early Harvest Semillion Saviugon Blanc Bottle | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Alcohol
/
Lindeman's Early Harvest Semillion Saviugon Blanc Bottle
Alcohol
Lindeman's Early Harvest Semillion Saviugon Blanc Bottle
1.5L · Lindeman's
Woolworths
$23.00
$26.00
$15.33 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$23.00
Lowest
$23.00
Highest
$23.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
750ml
$11.33 / L
Best value per L
$8.50
750ml
$24.00 / L
$18.00
1.5L
$15.33 / L
Viewing
$23.00
Details
Aisle
Alcohol
Brand
Lindeman's
Size
1.5L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Semillon Sauvignon Blanc Cask 2L
at Aldi
2L
$7.89
$3.94 / L
$11.39 less per L
Add to cart
Semillon Sauvignon Blanc 750ml
at Aldi
750ml
$3.49
$4.65 / L
$10.68 less per L
Add to cart
Woolworths
$23.00
Add from Woolies
Semillon Sauvignon Blanc 750ml
at Aldi
750ml
$4.99
$6.65 / L
$8.68 less per L
Add to cart
Sauvignon Blanc 750ml
at Aldi
750ml
$4.99
$6.65 / L
$8.68 less per L
Add to cart