Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Hardys Cask Wine Sauvignon Blanc | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Alcohol
/
Hardys Cask Wine Sauvignon Blanc
Alcohol
Hardys Cask Wine Sauvignon Blanc
3L · Hardys
Woolworths
$25.00
$8.33 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$25.00
Lowest
$25.00
Highest
$25.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
1L
$12.00 / L
$12.00
3L
$8.33 / L
Best value per L
Viewing
$25.00
Details
Aisle
Alcohol
Brand
Hardys
Size
3L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Semillon Sauvignon Blanc Cask 2L
at Aldi
2L
$7.89
$3.94 / L
$4.39 less per L
Add to cart
Semillon Sauvignon Blanc 750ml
at Aldi
750ml
$3.49
$4.65 / L
$3.68 less per L
Add to cart
Woolworths
$25.00
Add from Woolies
Semillon Sauvignon Blanc 750ml
at Aldi
750ml
$4.99
$6.65 / L
$1.68 less per L
Add to cart
Sauvignon Blanc 750ml
at Aldi
750ml
$4.99
$6.65 / L
$1.68 less per L
Add to cart