Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Chateau Tanunda Matthews Road Cabernet Sauvignon Bottle | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Alcohol
/
Chateau Tanunda Matthews Road Cabernet Sauvignon Bottle
Alcohol
Chateau Tanunda Matthews Road Cabernet Sauvignon Bottle
750ml · Chateau Tanunda
Woolworths
$18.00
$23.00
$24.00 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$18.00
Lowest
$18.00
Highest
$18.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Alcohol
Brand
Chateau Tanunda
Size
750ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Semillon Sauvignon Blanc Cask 2L
at Aldi
2L
$7.89
$3.94 / L
$20.05 less per L
Add to cart
Semillon Sauvignon Blanc 750ml
at Aldi
750ml
$3.49
$4.65 / L
$19.35 less per L
Add to cart
Woolworths
$18.00
Add from Woolies
Semillon Sauvignon Blanc 750ml
at Aldi
750ml
$4.99
$6.65 / L
$17.35 less per L
Add to cart
Sauvignon Blanc 750ml
at Aldi
750ml
$4.99
$6.65 / L
$17.35 less per L
Add to cart