Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cottonwood Grove Cabernet Merlot Cask | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Alcohol
/
Cottonwood Grove Cabernet Merlot Cask
Alcohol
Cottonwood Grove Cabernet Merlot Cask
4L · Cottonwood Grove
Woolworths
$19.00
$4.75 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$19.00
Lowest
$19.00
Highest
$19.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Alcohol
Brand
Cottonwood Grove
Size
4L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Soft Fruity White Cask 4L
at Aldi
4L
$8.99
$2.25 / L
$2.50 less per L
Add to cart
Shiraz Cask 2L
at Aldi
2L
$7.89
$3.94 / L
80.5c less per L
Add to cart
Woolworths
$19.00
Add from Woolies
Semillon Sauvignon Blanc Cask 2L
at Aldi
2L
$7.89
$3.94 / L
80.5c less per L
Add to cart