Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Tortilla Strips White Corn 230g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Tortilla Strips White Corn 230g
Snacks & Confectionery
Tortilla Strips White Corn 230g
230g · EL TORA
Aldi
$2.59
$1.13 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$2.59
Lowest
$2.59
Highest
$2.59
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
EL TORA
Size
230g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Katoomba Popcorn Kernels
at Woolworths
1kg
$3.30
33c / 100g
79.6c less per 100g
Add to cart
Salted Microwave Popcorn
at Coles
80g
$0.75
93.8c / 100g
18.9c less per 100g
Add to cart
Aldi
$2.59
Add from Aldi
Microwave Popcorn Butter
at Coles
100g
$0.95
95c / 100g
17.6c less per 100g
Add to cart