Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Paddington Lane No.1 Dry Rosé | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Paddington Lane No.1 Dry Rosé
Other
Paddington Lane No.1 Dry Rosé
750ml · Paddington Lane
Woolworths
$20.00
$24.00
$26.67 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$20.00
Lowest
$20.00
Highest
$20.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Paddington Lane
Size
750ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Microsafe Dual Stack Steamer
at Coles
2.6L
$15.00
$5.77 / L
$20.90 less per L
Add to cart
Microsafe Vegetable Steamer
at Coles
1.5L
$8.70
$5.80 / L
$20.87 less per L
Add to cart
Woolworths
$20.00
Add from Woolies
Rosé 750ml
at Aldi
750ml
$4.99
$6.65 / L
$20.01 less per L
Add to cart
Rose 750mL
at Aldi
750ml
$4.99
$6.65 / L
$20.01 less per L
Add to cart