Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Schmackos Strapz Dog Treats with Chicken | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
Schmackos Strapz Dog Treats with Chicken
Coles
Woolworths
Pet
At 2 stores
Schmackos Strapz Dog Treats with Chicken
200g · Schmackos
Cheapest at Coles
$1.60 less than Woolworths · $3.20 / 100g
$6.40
Coles
Strapz Dog Treats With Chicken · 200g
$6.40
$8.00
$3.20 / 100g
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$8.00
Lowest
$8.00
Highest
$8.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
60g
$6.67 / 100g
$4.00
200g
$4.00 / 100g
Viewing
$8.00
500g
$2.72 / 100g
Best value per 100g
$13.60
Details
Aisle
Pet
Brand
Schmackos
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Dog Food Roll with Chicken 3kg
at Aldi
3kg
$5.79
19.3c / 100g
$3.01 less per 100g
Add to cart
Adult Dry Dog Food With Chicken
at Coles
8kg
$18.50
23.1c / 100g
$2.97 less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$6.40
Add from Coles
This one
$8.00
$4.00 / 100g
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗
Adult Chilled Fresh Dog Food Roll Chicken & Rice
at Coles
3kg
$7.00
23.3c / 100g
$2.97 less per 100g
Add to cart
Dog Food Loaf Chicken Rice & Vegetables
at Coles
1.2kg
$3.20
26.7c / 100g
$2.93 less per 100g
Add to cart