Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pretty Wild Chicken Puree Lickable Cat Treat | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
Pretty Wild Chicken Puree Lickable Cat Treat
Pet
Pretty Wild Chicken Puree Lickable Cat Treat
15g · Pretty Wild
Woolworths
$2.40
$3.00
$16.00 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.40
Lowest
$2.40
Highest
$2.40
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
15g
$16.00 / 100g
Viewing
$2.40
25g
$10.80 / 100g
Best value per 100g
$2.70
Details
Aisle
Pet
Brand
Pretty Wild
Size
15g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Budgie & Canary Bird Treats
at Coles
320g
$2.00
$2.70
62.5c / 100g
$15.38 less per 100g
Add to cart
Special
Wild Bird Percher Treat
at Coles
750g
$4.80
Woolworths
$2.40
Add from Woolies
$6.50
64c / 100g
$15.36 less per 100g
Add to cart
Dog Biscuit Dog Treats
at Coles
1.5kg
$9.90
66c / 100g
$15.34 less per 100g
Add to cart
Wild Block Bird Treat
at Coles
1.4kg
$9.30
66.4c / 100g
$15.34 less per 100g
Add to cart