Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Lucky Dog Adult Bones Original Pet Treats | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
Lucky Dog Adult Bones Original Pet Treats
Pet
Lucky Dog Adult Bones Original Pet Treats
800g · Lucky Dog
Woolworths
$8.00
$1.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$8.00
Lowest
$8.00
Highest
$8.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pet
Brand
Lucky Dog
Size
800g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Budgie & Canary Bird Treats
at Coles
320g
$2.00
$2.70
62.5c / 100g
37.5c less per 100g
Add to cart
Dog Biscuit Dog Treats
at Coles
1.5kg
$9.90
66c / 100g
34c less per 100g
Woolworths
$8.00
Add from Woolies
Add to cart