Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pretty Wild Pet Food Soup Chicken | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
Pretty Wild Pet Food Soup Chicken
Pet
Pretty Wild Pet Food Soup Chicken
155g · Pretty Wild
Woolworths
$3.50
$2.26 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.50
Lowest
$3.50
Highest
$3.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
15g
$16.00 / 100g
$2.40
15g
$16.00 / 100g
$2.40
80g
$2.00 / 100g
Best value per 100g
$1.60
80g
$2.00 / 100g
$1.60
80g
$2.00 / 100g
$1.60
155g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Dog Food Roll with Chicken 3kg
at Aldi
3kg
$5.79
19.3c / 100g
$2.07 less per 100g
Add to cart
Adult Dry Dog Food With Chicken
at Coles
8kg
$18.50
23.1c / 100g
$2.03 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.50
Add from Woolies
$2.26 / 100g
Viewing
$3.50
Details
Aisle
Pet
Brand
Pretty Wild
Size
155g
Store brand
No
Adult Chilled Fresh Dog Food Roll Chicken & Rice
at Coles
3kg
$7.00
23.3c / 100g
$2.02 less per 100g
Add to cart
Dog Food Loaf Chicken Rice & Vegetables
at Coles
1.2kg
$3.20
26.7c / 100g
$1.99 less per 100g
Add to cart