Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Frankie & Friends Wild Bird Sunflower Seed Bell Treat | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
Frankie & Friends Wild Bird Sunflower Seed Bell Treat
Pet
Frankie & Friends Wild Bird Sunflower Seed Bell Treat
585g · Frankie & Friends
Woolworths
$6.00
$1.03 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
90g
$3.11 / 100g
$2.80
300g
$2.17 / 100g
$6.50
330g
72.7c / 100g
Best value per 100g
$2.40
585g
$1.03 / 100g
Viewing
$6.00
Details
Aisle
Pet
Brand
Frankie & Friends
Size
585g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Budgie & Canary Bird Treats
at Coles
320g
$2.00
$2.70
62.5c / 100g
40.1c less per 100g
Add to cart
Special
Wild Bird Percher Treat
at Coles
750g
$4.80
Woolworths
$6.00
Add from Woolies
$6.50
64c / 100g
38.6c less per 100g
Add to cart
Dog Biscuit Dog Treats
at Coles
1.5kg
$9.90
66c / 100g
36.6c less per 100g
Add to cart
Wild Block Bird Treat
at Coles
1.4kg
$9.30
66.4c / 100g
36.1c less per 100g
Add to cart