Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bird Munchies Budgie & Canary Blend Treat | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
Bird Munchies Budgie & Canary Blend Treat
Pet
Bird Munchies Budgie & Canary Blend Treat
110g · Bird Munchies
Woolworths
$2.30
$2.09 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.30
Lowest
$2.30
Highest
$2.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
90g
$2.56 / 100g
$2.30
110g
$2.09 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.30
Details
Aisle
Pet
Brand
Bird Munchies
Size
110g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Budgie & Canary Bird Treats
at Coles
320g
$2.00
$2.70
62.5c / 100g
$1.47 less per 100g
Add to cart
Special
Wild Bird Percher Treat
at Coles
750g
$4.80
Woolworths
$2.30
Add from Woolies
$6.50
64c / 100g
$1.45 less per 100g
Add to cart
Dog Biscuit Dog Treats
at Coles
1.5kg
$9.90
66c / 100g
$1.43 less per 100g
Add to cart
Wild Block Bird Treat
at Coles
1.4kg
$9.30
66.4c / 100g
$1.43 less per 100g
Add to cart