Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pretty Wild Shrimp Puree Cat Treats | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
Pretty Wild Shrimp Puree Cat Treats
Pet
Pretty Wild Shrimp Puree Cat Treats
15g · Pretty Wild
Woolworths
$2.40
$3.00
$16.00 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.40
Lowest
$2.40
Highest
$2.40
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pet
Brand
Pretty Wild
Size
15g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Budgie & Canary Bird Treats
at Coles
320g
$2.00
$2.70
62.5c / 100g
$15.38 less per 100g
Add to cart
Dog Biscuit Dog Treats
at Coles
1.5kg
$9.90
66c / 100g
$15.34 less per 100g
Woolworths
$2.40
Add from Woolies
Add to cart
Tender Kangaroo Straps Dog Treats
at Coles
500g
$5.90
$1.18 / 100g
$14.82 less per 100g
Add to cart
Tender Beef Straps Dog Treats
at Coles
500g
$5.90
$1.18 / 100g
$14.82 less per 100g
Add to cart