Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
True Blue Aussie Kangaroo Cubes Dog Treats | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
True Blue Aussie Kangaroo Cubes Dog Treats
Pet
True Blue Aussie Kangaroo Cubes Dog Treats
60g · True Blue
Woolworths
$10.00
$16.67 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$10.00
Lowest
$10.00
Highest
$10.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pet
Brand
True Blue
Size
60g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Budgie & Canary Bird Treats
at Coles
320g
$2.00
$2.70
62.5c / 100g
$16.04 less per 100g
Add to cart
Dog Biscuit Dog Treats
at Coles
1.5kg
$9.90
66c / 100g
$16.01 less per 100g
Woolworths
$10.00
Add from Woolies
Add to cart
Tender Kangaroo Straps Dog Treats
at Coles
500g
$5.90
$1.18 / 100g
$15.49 less per 100g
Add to cart
Tender Beef Straps Dog Treats
at Coles
500g
$5.90
$1.18 / 100g
$15.49 less per 100g
Add to cart