Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Open Paddock Wild Kangaroo Jerky Strips Dog Treats | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
Open Paddock Wild Kangaroo Jerky Strips Dog Treats
Pet
Open Paddock Wild Kangaroo Jerky Strips Dog Treats
300g · Open Paddock
Woolworths
$19.00
$6.33 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$19.00
Lowest
$19.00
Highest
$19.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100g
$8.00 / 100g
$8.00
100g
$8.00 / 100g
$8.00
150g
$4.67 / 100g
$7.00
200g
$2.80 / 100g
Best value per 100g
$5.60
200g
$2.80 / 100g
$5.60
300g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Budgie & Canary Bird Treats
at Coles
320g
$2.00
$2.70
62.5c / 100g
$5.71 less per 100g
Add to cart
Dog Biscuit Dog Treats
at Coles
1.5kg
$9.90
66c / 100g
$5.67 less per 100g
Woolworths
$19.00
Add from Woolies
$6.33 / 100g
Viewing
$19.00
Details
Aisle
Pet
Brand
Open Paddock
Size
300g
Store brand
No
Add to cart
Tender Kangaroo Straps Dog Treats
at Coles
500g
$5.90
$1.18 / 100g
$5.15 less per 100g
Add to cart
Tender Beef Straps Dog Treats
at Coles
500g
$5.90
$1.18 / 100g
$5.15 less per 100g
Add to cart