Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Beef & Veg Italian Lasagne 10+ Months | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Baby & Kids
/
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Beef & Veg Italian Lasagne 10+ Months
Baby & Kids
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Beef & Veg Italian Lasagne 10+ Months
170g · Rafferty's Garden
Woolworths
$2.80
$1.65 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.80
Lowest
$2.80
Highest
$2.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
120g
$1.58 / 100g
Best value per 100g
$1.90
120g
$1.58 / 100g
$1.90
120g
$1.58 / 100g
$1.90
120g
$1.58 / 100g
$1.90
120g
$1.58 / 100g
$1.90
170g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Apple & Oatmeal 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
85.5c less per 100g
Add to cart
Chocolate Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
85.5c less per 100g
Woolworths
$2.80
Add from Woolies
$1.65 / 100g
Viewing
$2.80
Details
Aisle
Baby & Kids
Brand
Rafferty's Garden
Size
170g
Store brand
No
Add to cart
Vanilla Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
85.5c less per 100g
Add to cart
Banana Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
85.5c less per 100g
Add to cart