Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Rafferty's Garden Banana Pear & Mango Baby Food Puree Pouch 4+ Months | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Baby & Kids
/
Rafferty's Garden Banana Pear & Mango Baby Food Puree Pouch 4+ Months
Coles
Woolworths
Baby & Kids
At 2 stores
Rafferty's Garden Banana Pear & Mango Baby Food Puree Pouch 4+ Months
120g · Rafferty's Garden
Cheapest at Woolworths
$0.40 less than Coles · $1.58 / 100g
$1.90
Coles
Banana Pear & Mango Baby Food Puree Pouch 4+ Months · 120g
$2.30
$1.92 / 100g
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$1.90
Lowest
$1.90
Highest
$1.90
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
120g
$1.58 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$1.90
170g
$1.65 / 100g
$2.80
Details
Aisle
Baby & Kids
Brand
Rafferty's Garden
Size
120g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Apple & Oatmeal 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
79.2c less per 100g
Add to cart
Chocolate Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
79.2c less per 100g
Cheapest · Woolworths
$1.90
Add from Woolies
$1.90
$2.30
$1.58 / 100g
Cheapest
Special
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Add to cart
Vanilla Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
79.2c less per 100g
Add to cart
Banana Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
79.2c less per 100g
Add to cart