Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Palmolive Hand Wash Pump Milk & Honey | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Palmolive Hand Wash Pump Milk & Honey
Household & Personal Care
Palmolive Hand Wash Pump Milk & Honey
250ml · Palmolive
Woolworths
$3.50
$14.00 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.50
Lowest
$3.50
Highest
$3.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100ml
$25.00 / L
$2.50
250ml
$14.00 / L
Viewing
$3.50
500ml
$15.00 / L
$7.50
1L
$7.50 / L
Best value per L
$7.50
1L
$13.00 / L
$13.00
1.8L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Body Wash Milk & Honey 1L
at Aldi
1L
$3.99
$3.99 / L
$10.01 less per L
Add to cart
Milk & Honey Body Wash
at Coles
1L
$4.40
$4.40 / L
$9.60 less per L
Add to cart
Woolworths
$3.50
Add from Woolies
$8.89 / L
$16.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Palmolive
Size
250ml
Store brand
No
Special
Hand Wash Milk & Honey
at Coles
250ml
$1.75
$7.00 / L
$7.00 less per L
Add to cart
Naturals Hand Wash Milk & Honey Refill
at Coles
1L
$7.50
$7.50 / L
$6.50 less per L
Add to cart