Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Colgate Mouthwash Freshmint Alcohol Free - Plax | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Colgate Mouthwash Freshmint Alcohol Free - Plax
Household & Personal Care
Colgate Mouthwash Freshmint Alcohol Free - Plax
500ml · Colgate
Woolworths
$7.00
$14.00 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.00
Lowest
$7.00
Highest
$7.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
60ml
$33.33 / L
$2.00
250ml
$14.40 / L
$3.60
500ml
$14.00 / L
Viewing
$7.00
1L
$6.00 / L
Best value per L
$6.00
1L
$6.00 / L
$6.00
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Special
Plax Mouthwash Peppermint
at Coles
1L
$8.40
$12.00
$8.40 / L
$5.60 less per L
Add to cart
Special
Plax Mouthwash Gentle Care
at Coles
1L
$8.40
$12.00
Woolworths
$7.00
Add from Woolies
Household & Personal Care
Brand
Colgate
Size
500ml
Store brand
No
$8.40 / L
$5.60 less per L
Add to cart