Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Colgate Mouthwash Freshmint Alcohol Free - Plax | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Colgate Mouthwash Freshmint Alcohol Free - Plax
Household & Personal Care
Colgate Mouthwash Freshmint Alcohol Free - Plax
250ml · Colgate
Woolworths
$3.60
$4.50
$14.40 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.60
Lowest
$3.60
Highest
$3.60
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
60ml
$33.33 / L
$2.00
250ml
$14.40 / L
Viewing
$3.60
500ml
$14.00 / L
Best value per L
$7.00
500ml
$14.00 / L
$7.00
500ml
$14.00 / L
$7.00
500ml
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Special
Plax Mouthwash Peppermint
at Coles
1L
$8.40
$12.00
$8.40 / L
$6.00 less per L
Add to cart
Special
Plax Mouthwash Gentle Care
at Coles
1L
$8.40
$12.00
Woolworths
$3.60
Add from Woolies
$14.00 / L
$7.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Colgate
Size
250ml
Store brand
No
$8.40 / L
$6.00 less per L
Add to cart
Plax Fresh Mint Mouthwash
at Coles
500ml
$7.00
$14.00 / L
40c less per L
Add to cart
Plax Peppermint Dental Mouthwash
at Coles
500ml
$7.00
$14.00 / L
40c less per L
Add to cart