Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
TRESemme Hairspray Extra Hold | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
TRESemme Hairspray Extra Hold
Household & Personal Care
TRESemme Hairspray Extra Hold
75g · TRESemme
Woolworths
$5.00
$6.67 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
75g
$6.67 / 100g
Viewing
$5.00
360g
$1.25 / 100g
Best value per 100g
$4.50
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
TRESemme
Size
75g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Strong Hold Hair Spray 400g
at Aldi
400g
$4.39
$1.10 / 100g
$5.57 less per 100g
Add to cart
Styling Gel Tub Maximum Hold
at Coles
250g
$6.00
$2.40 / 100g
$4.27 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.00
Add from Woolies
Taft Super Hold Styling Gel
at Coles
250g
$7.00
$2.80 / 100g
$3.87 less per 100g
Add to cart
Hairspray Salon Finish Extra Hold
at Coles
360g
$10.50
$2.92 / 100g
$3.75 less per 100g
Add to cart