Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
TRESemme Shampoo Moisture Rich | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
TRESemme Shampoo Moisture Rich
Coles
Woolworths
Household & Personal Care
At 2 stores
TRESemme Shampoo Moisture Rich
350ml · TRESemme
Cheapest at Woolworths
$4.50 less than Coles · $12.86 / L
$4.50
Coles
Shampoo Moisture Rich · 350ml
$9.00
$25.71 / L
Add from Coles
Woolworths
This one
$4.50
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100ml
$45.00 / L
$4.50
100ml
$45.00 / L
$4.50
350ml
$12.86 / L
Viewing
$4.50
940ml
$10.64 / L
Best value per L
$10.00
940ml
$10.64 / L
$10.00
Details
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Special
Naturals Moisture Intense Shampoo
at Coles
700ml
$6.00
$10.00
$8.57 / L
$4.29 less per L
Add to cart
Special
Naturals Intensive Moisture Conditioner
at Coles
700ml
$6.00
Cheapest · Woolworths
$4.50
Add from Woolies
$9.00
$12.86 / L
Cheapest
Special
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Aisle
Household & Personal Care
Brand
TRESemme
Size
350ml
Store brand
No
$10.00
$8.57 / L
$4.29 less per L
Add to cart
Moisture Rich Shampoo
at Coles
940ml
$10.00
$10.64 / L
$2.22 less per L
Add to cart
Conditioner Moisture Rich
at Coles
940ml
$10.00
$10.64 / L
$2.22 less per L
Add to cart