Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sunsilk Shampoo Addictive Brilliant Shine | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Sunsilk Shampoo Addictive Brilliant Shine
Household & Personal Care
Sunsilk Shampoo Addictive Brilliant Shine
350ml · Sunsilk
Woolworths
$4.25
$8.50
$12.14 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.25
Lowest
$4.25
Highest
$4.25
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
350ml
$12.14 / L
Best value per L
Viewing
$4.25
700ml
$21.43 / L
$15.00
700ml
$21.43 / L
$15.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Sunsilk
Size
350ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Sunshine Fresh Fabric Conditioner
at Coles
5L
$17.00
$3.40 / L
$8.74 less per L
Add to cart
Sunshine Fresh Fabric Conditioner
at Coles
2L
$8.50
$4.25 / L
$7.89 less per L
Add to cart
Woolworths
$4.25
Add from Woolies
Special
Sunshine Fresh Fabric Conditioner
at Coles
1L
$5.25
$10.50
$5.25 / L
$6.89 less per L
Add to cart
White & Shine Fresh Toilet Cleaner
at Coles
450ml
$3.50
$7.78 / L
$4.37 less per L
Add to cart