Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Listerine Freshburst Antibacterial Mouthwash | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Listerine Freshburst Antibacterial Mouthwash
Coles
Woolworths
Household & Personal Care
At 2 stores
Listerine Freshburst Antibacterial Mouthwash
500ml · Listerine
Cheapest at Coles
38% less per L than Woolworths · $10.00 / L
$10.00
Coles
Freshburst Antibacterial Mouthwash · 1L
$10.00
$12.50
$10.00 / L
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$8.00
Lowest
$8.00
Highest
$8.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100ml
$30.00 / L
$3.00
250ml
$18.00 / L
$4.50
500ml
$16.00 / L
Viewing
$8.00
1L
$12.50 / L
Best value per L
$12.50
1L
$12.50 / L
$12.50
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Assorted Mouthwash 1L
at Aldi
1L
$3.49
$3.49 / L
$6.51 less per L
Add to cart
Mint Fresh Mouthwash Green
at Coles
1L
$3.75
$3.75 / L
$6.25 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$10.00
Add from Coles
This one
$8.00
$16.00 / L
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗
1L
$12.50 / L
$12.50
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Listerine
Size
500ml
Store brand
No
Special
Plax Mouthwash Peppermint
at Coles
1L
$8.40
$12.00
$8.40 / L
$1.60 less per L
Add to cart
Special
Plax Mouthwash Gentle Care
at Coles
1L
$8.40
$12.00
$8.40 / L
$1.60 less per L
Add to cart