Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Schwarzkopf Extra Care Keratin Strength Hairspray | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Schwarzkopf Extra Care Keratin Strength Hairspray
Coles
Woolworths
Household & Personal Care
At 2 stores
Schwarzkopf Extra Care Keratin Strength Hairspray
400g · Schwarzkopf
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $3.50 / 100g
$14.00
Coles
Extra Care Keratin Strength Hairspray · 400g
$14.00
$3.50 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$14.00
Lowest
$14.00
Highest
$14.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100g
$9.00 / 100g
$9.00
250g
$3.96 / 100g
$9.90
250g
$3.96 / 100g
$9.90
250g
$3.96 / 100g
$9.90
400g
$3.50 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$14.00
Details
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Hairspray
at Coles
250g
$2.75
$1.10 / 100g
$2.40 less per 100g
Add to cart
Firm Hairspray
at Coles
250g
$5.00
$2.00 / 100g
$1.50 less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$14.00
Add from Coles
This one
$14.00
$3.50 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Schwarzkopf
Size
400g
Store brand
No
Hairspray Salon Finish Extra Hold
at Coles
360g
$10.50
$2.92 / 100g
58.3c less per 100g
Add to cart
Hairspray Salon Finish Freeze Hold
at Coles
360g
$10.50
$2.92 / 100g
58.3c less per 100g
Add to cart