Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sunsilk Conditioner Coconut Hydration | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Sunsilk Conditioner Coconut Hydration
Coles
Woolworths
Household & Personal Care
At 2 stores
Sunsilk Conditioner Coconut Hydration
350ml · Sunsilk
Cheapest at Coles
12% less per L than Woolworths · $10.71 / L
$7.50
Coles
Conditioner Coconut Hydration · 700ml
$7.50
$15.00
$10.71 / L
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$4.25
Lowest
$4.25
Highest
$4.25
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
350ml
$12.14 / L
Best value per L
Viewing
$4.25
700ml
$21.43 / L
$15.00
700ml
$21.43 / L
$15.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Sunsilk
Size
350ml
Store brand
No
Cheapest · Coles
$7.50
Add from Coles
This one
$4.25
$8.50
$12.14 / L
Special
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗