Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Toni & Guy Strength Plex Bond Repair Shampoo | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Toni & Guy Strength Plex Bond Repair Shampoo
Coles
Woolworths
Household & Personal Care
At 2 stores
Toni & Guy Strength Plex Bond Repair Shampoo
600ml · Toni & Guy
Cheapest at Woolworths
67% less per L than Coles · $25.00 / L
$15.00
Coles
Strength Plex Bond Repair Shampoo · 250ml
$19.00
$76.00 / L
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$15.00
Lowest
$15.00
Highest
$15.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250ml
$76.00 / L
$19.00
250ml
$76.00 / L
$19.00
250ml
$76.00 / L
$19.00
250ml
$76.00 / L
$19.00
600ml
$25.00 / L
Best value per L
Viewing
$15.00
Details
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Assorted Shampoo or Conditioner 1L
at Aldi
1L
$3.29
$3.29 / L
$21.71 less per L
Add to cart
Fruits Apple Shampoo
at Coles
1L
$3.90
$3.90 / L
$21.10 less per L
Add to cart
Cheapest · Woolworths
$15.00
Add from Woolies
$15.00
$30.00
$25.00 / L
Cheapest
Special
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Toni & Guy
Size
600ml
Store brand
No
Fruits Apple Fresh Shampoo
at Coles
500ml
$2.20
$4.40 / L
$20.60 less per L
Add to cart
Fruits Wild Berry Shampoo
at Coles
500ml
$2.20
$4.40 / L
$20.60 less per L
Add to cart