Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Listerine Total Care Antibacterial Mouthwash | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Listerine Total Care Antibacterial Mouthwash
Coles
Woolworths
Household & Personal Care
At 2 stores
Listerine Total Care Antibacterial Mouthwash
250ml · Listerine
Cheapest at Coles
52% less per L than Woolworths · $11.60 / L
$11.60
Coles
Total Care Antibacterial Mouthwash · 1L
$11.60
$14.50
$11.60 / L
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250ml
$24.00 / L
Viewing
$6.00
500ml
$16.00 / L
$8.00
500ml
$16.00 / L
$8.00
500ml
$20.00 / L
$10.00
1L
$12.50 / L
Best value per L
$12.50
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Assorted Mouthwash 1L
at Aldi
1L
$3.49
$3.49 / L
$8.11 less per L
Add to cart
Mint Fresh Mouthwash Green
at Coles
1L
$3.75
$3.75 / L
$7.85 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$11.60
Add from Coles
This one
$6.00
$7.00
$24.00 / L
Special
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗
1L
$12.50 / L
$12.50
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Listerine
Size
250ml
Store brand
No
Special
Plax Mouthwash Peppermint
at Coles
1L
$8.40
$12.00
$8.40 / L
$3.20 less per L
Add to cart
Special
Plax Mouthwash Gentle Care
at Coles
1L
$8.40
$12.00
$8.40 / L
$3.20 less per L
Add to cart