Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
TRESemme Shampoo Colour Revitalise | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
TRESemme Shampoo Colour Revitalise
Coles
Woolworths
Household & Personal Care
At 2 stores
TRESemme Shampoo Colour Revitalise
350ml · TRESemme
Cheapest at Coles
17% less per L than Woolworths · $10.64 / L
$10.00
Coles
Shampoo Colour Revitalise · 940ml
$10.00
$10.64 / L
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
350ml
$12.86 / L
Viewing
$4.50
940ml
$10.64 / L
Best value per L
$10.00
940ml
$10.64 / L
$10.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
TRESemme
Size
350ml
Store brand
No
Cheapest · Coles
$10.00
Add from Coles
$4.50
$9.00
$12.86 / L
Special
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗