Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Anihana Shampoo Bar Manuka Honey & Almond | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Anihana Shampoo Bar Manuka Honey & Almond
Coles
Woolworths
Household & Personal Care
At 2 stores
Anihana Shampoo Bar Manuka Honey & Almond
65g · Anihana
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $26.15 / 100g
$17.00
Coles
Shampoo Bar Manuka Honey & Almond · 65g
$17.00
$26.15 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$17.00
Lowest
$17.00
Highest
$17.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Anihana
Size
65g
Store brand
No
Cheapest · Coles
$17.00
Add from Coles
This one
$17.00
$26.15 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗