Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Drano Bathroom Max Gel Drain Cleaner | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Drano Bathroom Max Gel Drain Cleaner
Coles
Woolworths
Household & Personal Care
At 2 stores
Drano Bathroom Max Gel Drain Cleaner
1.2L · Drano
Cheapest at Woolworths
9% less per L than Coles · $17.50 / L
$21.00
Coles
Bathroom Max Gel Drain Cleaner · 770ml
$14.80
$18.50
$19.22 / L
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$21.00
Lowest
$21.00
Highest
$21.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
770ml
$24.03 / L
$18.50
770ml
$24.03 / L
$18.50
1.2L
$17.50 / L
Best value per L
Viewing
$21.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Drano
Size
1.2L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Heavy Duty Cleaner 1.25L
at Aldi
1.25L
$2.49
$1.99 / L
$15.51 less per L
Add to cart
Disinfectant Bleach Cleaner
at Coles
1.25L
$2.60
$2.08 / L
$15.42 less per L
Add to cart
Cheapest · Woolworths
$21.00
Add from Woolies
This one
$21.00
$17.50 / L
Cheapest
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗
Glass Cleaner 750ml
at Aldi
750ml
$1.85
$2.47 / L
$15.03 less per L
Add to cart
Assorted Multi Purpose Cleaner 750ml
at Aldi
750ml
$1.85
$2.47 / L
$15.03 less per L
Add to cart