Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Shine Ultra Dishwashing Liquid Lemon | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Shine Ultra Dishwashing Liquid Lemon
Household & Personal Care
Shine Ultra Dishwashing Liquid Lemon
450ml · Shine
Woolworths
$1.90
$4.22 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$1.90
Lowest
$1.90
Highest
$1.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
450ml
$4.22 / L
Viewing
$1.90
900ml
$3.33 / L
$3.00
900ml
$3.33 / L
$3.00
1L
$1.40 / L
Best value per L
$1.40
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Shine
Size
450ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Laundry Liquid 2L
at Aldi
2L
$1.99
99.5c / L
$3.23 less per L
Add to cart
Liquid Bleach 2.5L
at Aldi
2.5L
$2.49
99.6c / L
$3.23 less per L
Add to cart
Woolworths
$1.90
Add from Woolies
Cotton Fresh Laundry Liquid
at Coles
2L
$2.00
$1.00 / L
$3.22 less per L
Add to cart
Dishwashing Liquid Lemon Fragrance 1L
at Aldi
1L
$1.39
$1.39 / L
$2.83 less per L
Add to cart