Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Comfort Laundry Fabric Conditioner Liquid Paris | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Comfort Laundry Fabric Conditioner Liquid Paris
Household & Personal Care
Comfort Laundry Fabric Conditioner Liquid Paris
800ml · Comfort
Woolworths
$10.00
$12.50 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$10.00
Lowest
$10.00
Highest
$10.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
800ml
$12.50 / L
Viewing
$10.00
900ml
$13.33 / L
$12.00
2L
$7.00 / L
Best value per L
$14.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Comfort
Size
800ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Laundry Liquid 2L
at Aldi
2L
$1.99
99.5c / L
$11.51 less per L
Add to cart
Liquid Bleach 2.5L
at Aldi
2.5L
$2.49
99.6c / L
$11.50 less per L
Add to cart
Woolworths
$10.00
Add from Woolies
Cotton Fresh Laundry Liquid
at Coles
2L
$2.00
$1.00 / L
$11.50 less per L
Add to cart
Dishwashing Liquid Lemon Fragrance 1L
at Aldi
1L
$1.39
$1.39 / L
$11.11 less per L
Add to cart