Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Earth Choice Shower Cleaner | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Earth Choice Shower Cleaner
Household & Personal Care
Earth Choice Shower Cleaner
600ml · Earth Choice
Woolworths
$4.50
$7.50 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
600ml
$7.50 / L
Viewing
$4.50
750ml
$4.80 / L
$3.60
750ml
$6.67 / L
$5.00
1L
$3.55 / L
Best value per L
$3.55
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Earth Choice
Size
600ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Heavy Duty Cleaner 1.25L
at Aldi
1.25L
$2.49
$1.99 / L
$5.51 less per L
Add to cart
Disinfectant Bleach Cleaner
at Coles
1.25L
$2.60
$2.08 / L
$5.42 less per L
Add to cart
Woolworths
$4.50
Add from Woolies
Glass Cleaner 750ml
at Aldi
750ml
$1.85
$2.47 / L
$5.03 less per L
Add to cart
Assorted Multi Purpose Cleaner 750ml
at Aldi
750ml
$1.85
$2.47 / L
$5.03 less per L
Add to cart