Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Earth Choice Floor Surface Cleaner | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Earth Choice Floor Surface Cleaner
Coles
Woolworths
Household & Personal Care
At 2 stores
Earth Choice Floor Surface Cleaner
1L · Earth Choice
Cheapest at Coles
$0.10 less than Woolworths · $3.45 / L
$3.45
Coles
Floor & Surface Cleaner · 1L
$3.45
$3.45 / L
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$3.55
Lowest
$3.55
Highest
$3.55
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
600ml
$5.92 / L
$3.55
600ml
$7.50 / L
$4.50
750ml
$4.80 / L
$3.60
750ml
$6.67 / L
$5.00
1L
$3.55 / L
Best value per L
Viewing
$3.55
Details
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Heavy Duty Cleaner 1.25L
at Aldi
1.25L
$2.49
$1.99 / L
$1.46 less per L
Add to cart
Disinfectant Bleach Cleaner
at Coles
1.25L
$2.60
$2.08 / L
$1.37 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$3.45
Add from Coles
$3.55
$3.55 / L
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Earth Choice
Size
1L
Store brand
No
Glass Cleaner 750ml
at Aldi
750ml
$1.85
$2.47 / L
98.3c less per L
Add to cart
Assorted Multi Purpose Cleaner 750ml
at Aldi
750ml
$1.85
$2.47 / L
98.3c less per L
Add to cart