Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Harpic Fresh Power Marine Splash Toilet Cleaner | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Harpic Fresh Power Marine Splash Toilet Cleaner
Coles
Woolworths
Household & Personal Care
At 2 stores
Harpic Fresh Power Marine Splash Toilet Cleaner
700ml · Harpic
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $10.00 / L
$7.00
Coles
Fresh Power Marine Splash Toilet Cleaner · 700ml
$7.00
$10.00 / L
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$7.00
Lowest
$7.00
Highest
$7.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
450ml
$7.78 / L
Best value per L
$3.50
700ml
$10.00 / L
Viewing
$7.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Harpic
Size
700ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Heavy Duty Cleaner 1.25L
at Aldi
1.25L
$2.49
$1.99 / L
$8.01 less per L
Add to cart
Disinfectant Bleach Cleaner
at Coles
1.25L
$2.60
$2.08 / L
$7.92 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$7.00
Add from Coles
This one
$7.00
$10.00 / L
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Glass Cleaner 750ml
at Aldi
750ml
$1.85
$2.47 / L
$7.53 less per L
Add to cart
Assorted Multi Purpose Cleaner 750ml
at Aldi
750ml
$1.85
$2.47 / L
$7.53 less per L
Add to cart