Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Fenugreek Seeds | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Fenugreek Seeds
Other
Fenugreek Seeds
400g · Pattu
Coles
$3.50
87.5c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.50
Lowest
$3.50
Highest
$3.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100g
$2.75 / 100g
$2.75
200g
$2.00 / 100g
$4.00
200g
$1.00 / 100g
$2.00
200g
$1.50 / 100g
$3.00
400g
87.5c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.50
1kg
Coles
$3.50
Add from Coles
$1.70 / 100g
$16.95
Details
Aisle
Other
Brand
Pattu
Size
400g
Store brand
No