Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cumin Seeds | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Cumin Seeds
Other
Cumin Seeds
1kg · Pattu
Coles
$16.95
$1.70 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$16.95
Lowest
$16.95
Highest
$16.95
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$2.00 / 100g
$4.00
200g
$1.00 / 100g
$2.00
200g
$1.50 / 100g
$3.00
400g
$1.25 / 100g
$5.00
400g
87.5c / 100g
Best value per 100g
$3.50
1kg
$1.70 / 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Sunflower Seeds
at Woolworths
200g
$2.20
$1.10 / 100g
59.5c less per 100g
Add to cart
Woolworths Sesame Seeds
at Woolworths
100g
$1.65
$1.65 / 100g
4.5c less per 100g
Add to cart
Coles
$16.95
Add from Coles
Viewing
$16.95
Details
Aisle
Other
Brand
Pattu
Size
1kg
Store brand
No