Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Peach Rings 175g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Peach Rings 175g
Snacks & Confectionery
Peach Rings 175g
175g · TROLLI
Aldi
$2.79
$1.59 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$2.79
Lowest
$2.79
Highest
$2.79
On special
0 of 1
Tracked since
3 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
TROLLI
Size
175g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Frooty Rings
at Coles
300g
$3.00
$1.00 / 100g
59.4c less per 100g
Add to cart
Sour Peach Rings
at Coles
150g
$1.50
$1.00 / 100g
59.4c less per 100g
Add to cart
Aldi
$2.79
Add from Aldi
Woolworths Yummy Rainbow Rings
at Woolworths
300g
$3.00
$1.00 / 100g
59.4c less per 100g
Add to cart