Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
90 Sec Keto Bread In A Mug Mix - 5xmug Serves - Linseed Chia | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
90 Sec Keto Bread In A Mug Mix - 5xmug Serves - Linseed Chia
Bakery
90 Sec Keto Bread In A Mug Mix - 5xmug Serves - Linseed Chia
250g · Get Ya Yum On
Coles
$19.50
$7.80 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$19.50
Lowest
$19.50
Highest
$19.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
50g
$12.40 / 100g
$6.20
250g
$7.80 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$19.50
Details
Aisle
Bakery
Brand
Get Ya Yum On
Size
250g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Macro Spelt & Chia Loaf
at Woolworths
600g
$3.60
$6.00
60c / 100g
$7.20 less per 100g
Add to cart
Artisan Style Oat & Chia Crispbread 150g
at Aldi
150g
$3.49
$2.33 / 100g
Coles
$19.50
Add from Coles
$5.47 less per 100g
Add to cart